Het Pauzekoor zong opnieuw bij openbare iftars in Amsterdam West, Zuid en Oost en leerde daartoe enkele nieuwe Turkse en Marokkaanse liederen. We werden opnieuw geweldig begeleid door musici van het Amsterdams Andalusisch Orkest.
In West en Zuid werden de iftars georganiseeerd door Emcemo en Htib. In Oost door Moving Arts Project i.s.m. moskee Al Fath Al Moebien. Ook projectzangers zongen mee, die samen met ons een tweetal workshops volgden, mogelijk gemaakt dankzij een bijdrage van Fonds voor Zuid.



In onze tijdelijke repetitieruimte Veluwe20 vierden we samen met buurtbewoners een openbaar Suikerfeest. Hier werden we begeleid door ud-speler Mehmet Polat. Daar lieten we de aanwezige buurtbewoners ook andere bij ons favoriete liederen horen, onder begeleiding van onze pianist Henk Geurtsen.
We genieten telkens weer van deze -voor ons bijzondere- liederen en van de klank van de begeleidende instrumenten en van samenwerking met de musici!
